9.4. Krajské upgrady

9.4.1. Krajské upgrady jsou jednou z klíčových věcí BKC, dalo by se říct rozdílný a rozhodující bod v taktice krajů. Každý kraj příjmá MWatty do pomyslného "fondu" od hráčů z jejich elektráren a za ně pak velitel pořizuje nabízené krajské upgrady - vylepšení různých bonusů, které mají vliv na všechny hráče v kraji. Všechny upgrady mají svou cenu a svou specifickou funkci (odemykací nebo vylepšovací). Ze začátku kraj čeká odemykací fáze, později se může kraj dostat k vylepšování.

9.4.2. Dále zde může velitel kraje Mwatty směnit na peníze do fondu v poměru 20MWattů = 1Kč do fondu. Tohle se může hodit především ke konci věku, kdy už mají kraje vše upgradované.

9.4.3. Vláda zde vidí TOP10 největších přispivatelů MWattů z kraje.

9.4.4. Jak se systém upgradování větví?

-- Vojenská akademie (za 1.5MLD MWattů) odemyká
|Útok pěchoty (I-XX)
|Obrana pěchoty (I-XX)
|Útok pozemní techniky (I-XX)
|Obrana pozemní techniky (I-XX)
|Útok letecké techniky (I-XX)
|Obrana letecké techniky (I-XX)

cena pořízení každé generace je stejná. % do útoku a % do obrany se liší:
170 000 000Mwatt; útok:+4% obrana: +6%
340 000 000Mwatt; útok:+10% obrana: +10%
510 000 000Mwatt; útok:+2% obrana: +6%
680 000 000Mwatt; útok:+4% obrana: +4%
850 000 000Mwatt; útok:+6% obrana: +2%
1 020 000 000Mwatt; útok:+8% obrana: +2%
1 190 000 000Mwatt; útok:+6% obrana: +4%
1 360 000 000Mwatt; útok:+4% obrana: +6%
1 530 000 000Mwatt; útok:+2% obrana: +8%
1 700 000 000Mwatt; útok:+10% obrana: +2%
1 700 000 000Mwatt; útok:+8% obrana: +4%
1 700 000 000Mwatt; útok:+6% obrana: +6%
1 700 000 000Mwatt; útok:+6% obrana: +8%
1 700 000 000Mwatt; útok:+2% obrana: +10%
1 700 000 000Mwatt; útok:+4% obrana: +10%
1 700 000 000Mwatt; útok:+4% obrana: +8%
1 700 000 000Mwatt; útok:+6% obrana: +6%
1 700 000 000Mwatt; útok:+8% obrana: +4%
1 700 000 000Mwatt; útok:+12% obrana: +2%
1 700 000 000Mwatt; útok:+2% obrana: +2%
==================================
celkem: 26 350 000 000Mwatt útok:+114% obrana: +110%

-- Obchodní akademie (za 2MLD MWattů) odemyká
|-- Zvětšení průmyslových zón (I-X) --> zvětší Průmyslové zóny každou generaci o 15%
| 200 000 000Mwatt
| 400 000 000Mwatt
| 600 000 000Mwatt
| 800 000 000Mwatt
|1 000 000 000Mwatt
|1 200 000 000Mwatt
|2 000 000 000Mwatt
|2 000 000 000Mwatt
|2 000 000 000Mwatt
|2 000 000 000Mwatt
|
|-- Zvýšení výroby (I-X) --> produkce každé továrny zvýšena každou generací o 10% %
| 360 000 000Mwatt
| 360 000 000Mwatt
| 360 000 000Mwatt
| 360 000 000Mwatt
| 500 000 000Mwatt
|1 000 000 000Mwatt
|1 000 000 000Mwatt
|1 500 000 000Mwatt
|1 500 000 000Mwatt
|1 500 000 000Mwatt
|
|-- Moderní kasárny --> zvětšení kasáren
| 250 000 000Mwatt zvětšeno o:20%
| 250 000 000Mwatt zvětšeno o:20%
| 250 000 000Mwatt zvětšeno o:25%
| 350 000 000Mwatt zvětšeno o:30%
|1 200 000 000Mwatt zvětšeno o:30%
|1 800 000 000Mwatt zvětšeno o:30%
|
|-- Vybudování nových parků (za 500M Mwattů) --> každý Park zvyšuje spokojenost o 50% více

-- Výzkumný ústav (2MLD MWattů) odemyká
|-- Nanotechnologie (za 1.6MLD Mwattů) --> sleví všechny bojové jednotky o 10%
|
|-- Moderní laboratoře(I-V) --> účinek laboratoře zvýšen každou generací o 18%
|každá generace (I-V) 300 000 000Mwatt |
|-- Vylepšení raketových obran (za 800M Mwattů) --> Raketové obrany udrží o 100% více raket

-- Modernizace kraje (1.5MLD MWattů) odemyká
|-- Jaderné elektrárny (I-XV) --> každou generací vyprodukuje Elektrárna o 10% více MWatt
|100 000 000Mwatt
|200 000 000Mwatt
|300 000 000Mwatt
|400 000 000Mwatt
|500 000 000Mwatt
|600 000 000Mwatt
|700 000 000Mwatt
|od VIII generace do XV: 800 000 000Mwatt
|-- Nové policejní stanice (I-IV) --> každou generací udržíPolicejní stanice o 30% více zlodějů a transporterů
| 200 000 000Mwatt
| 200 000 000Mwatt
| 400 000 000Mwatt
|1 000 000 000Mwatt
|-- Lepší reflexy (I-III) --> každý Zloděj ukradne o 20% více
|300 000 000Mwatt
|300 000 000Mwatt
|700 000 000Mwatt
|-- Tuning I. --> S každou generací transportéry unesou o 20% více lidí
|300 000 000Mwatt
|300 000 000Mwatt
|600 000 000Mwatt
|-- Větší rafinerie (I-III) --> každá Rafinerie vyprodukuje více nafty.
|400 000 000Mwatt vyprodukuje o:20% více
|400 000 000Mwatt vyprodukuje o:20% více
|800 000 000Mwatt vyprodukuje o:30% více
|-- Nové jídelny (I-III) --> každá Jídelna vyprodukuje více jídla
|400 000 000Mwatt vyprodukuje o:20% více
|400 000 000Mwatt vyprodukuje o:20% více
|700 000 000Mwatt vyprodukuje o:25% více